Set flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby s dvojitou predĺženou dráhou 784 cm a elektronickým autíčkom

Popis produktu

Flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set so 784 cm predĺženou dráhou a autíčkom od francúzskeho Smoby je vynikajúca sada hračiek, s ktorou sa zabavia chlapci aj dievčatá od 4 rokov. Kreatívny set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší aj rodičov, ktorí pri nákupe ušetria. Flexibilná autodráha s elektronickým autíčkom je vybavená o extra doplnkové diely, vďaka ktorým si deti dokážu vytvoriť veľmi dlhú adrenalínovú trať! Vyskúšajú si svoje konštruktérske zručnosti, skladajú pružnú autodráhu v rôznych tvaroch, pričom využívajú prekážky v detskej izbe a naplno sa ponoria do kreatívnej činnosti.

Flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby 184 dielov dráhy a 440 cm dlhá s elektronickým svietiacim autom

Flexibilná autodráha FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby prinesie deťom nové kreatívne možnosti! Chlapci aj dievčatá sa už od 4 rokov môžu tešiť na zábavné skladanie pružnej autodráhy s celkovou dĺžkou až 440 cm, pričom majú k dispozícii 184 farebných dielov, ktoré k sebe jednoducho pripájajú bez akéhokoľvek náradia. Inovatívny koncept pomáha konštruktérom objavovať stále nové spôsoby výstavby dráhy, pričom ju tvarujú do rôznych tvarov, špirál, simulujú stúpanie a klesanie. Kreatívne deti sa rýchlo naučia budovať dráhu cez rôzne prekážky v detskej izbe - jednotlivé stavebné dieliky sú vybavené otvormi, ktoré uľahčujú ich upevnenie o okolité predmety a nábytok. 

Po dokončení pretekárskeho okruhu sa deti naplno zabavia s červeným elektronickým autíčkom s vymeniteľnou modrou karosériou, ktoré dokáže jazdiť po dráhe aj dole hlavou a neprevráti sa. Po zapnutí spínača v jeho zadnej časti sa začne pohybovať a svieti prednými a zadnými svetlometmi, takže deti majú skvelý zážitok z pretekov aj počas tmavých zimných večerov. Autodráha dokáže rásť spolu s dieťaťom - v našej ponuke nájdete aj doplnkové diely, s ktorými si deti môžu dráhu ľubovoľne predĺžiť. Pre hru viacerých detí dá kúpiť aj ďalšie autíčko z rady FleXtrem s vymeniteľnými karosériami.

Náhradné diely k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Set Smoby 144 častí v 344 cm dĺžke

Skvelé náhradné diely k flexibilnej autodráhe FleXtrem prinesú deťom ešte viac radosti pri stavaní autodráhy! V tomto sete získate až dvojnásobnú sadu náhradných dielov, vďaka ktorým má vaše dieťa k dispozícii 144 farebných dielov na predĺženie základnej autodráhy až o 344 cm. Vďaka tomu môže uplatniť všetku svoju kreativitu pri vytváraní novej, zložitejšej dráhy, po ktorej bude uháňať jeho autíčko. Súpravu tvorí 36 červených, 36 modrých, 36 zelených a 36 žltých stavebných dielov, ktoré sú vyhotovené z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk. Jednoducho sa spájajú a každý z nich je vybavený otvorom pre ľahšie upevnenie o rôzne prekážky. 

Pri skladaní stavebnice sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Doplnky k autodráham FleXtrem rozširujú herné možnosti, dieťa môže naplno rozvinúť svoju kreativitu a fantáziu pri výstavbe adrenalínovej autodráhy. Hra na povolanie pretekárov a konštruktérov pomáha deťom priblížiť sa k svetu dospelých, zažívajú radosť z pretekov a zároveň sa učia spoliehať samé na seba pri výstavbe dráhy pre svoje autíčka.

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka784 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.