Set stoličiek KidChair Smoby so stolíkom (UV filter), červená, modrá a zelený stolík od 18 mes

Popis produktu

Kvalitné detské stoličky KidChair Smoby v červenom a modrom vyhotovení so zeleným stolíkom Kidstool, predstavujú skvelú súpravu hračiek za akciovú cenu, ktorá prekvapí a poteší každé dieťa od 18 mesiacov. Chlapci aj dievčatká ocenia na dotyk príjemný a zároveň pevný materiál, z ktorého sú stoličky a stolík vyrobené. Farby na detských stoličkách a stolíku si zachovajú svoj svieži vzhľad po dlhé roky vďaka anti-UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečnými lúčmi. Deti hračky využijú v interiéri rovnako ako aj v exteriéri.

Stolička pre deti KidChair Smoby s UV filtrom, nosnosť 50 kg, výška 27 cm, od 18 mesiacov 

Stolička pre deti KidChair Smoby je dokonalá stolička pre detičky od 18 mesiacov. V tomto sete nájdete perfektnú sadu 2 stoličiek (červená a modrá), ktoré potešia a prekvapia každé dieťa. Jej krásne farby sú chránené UV filtrom a ani po dlhom čase nestratia krásny žiarivý odtieň. Sedadlo stoličky je vo výške 27 cm, pričom celková výška aj s operadlom je 50 cm. Detská stolička má nosnosť 50 kg a je skvelou stoličkou na to, aby sa vaše dieťatko učilo samostatne sedieť v tej správnej polohe. Stoličku v môže dieťatko používať pri hraní, ale aj počas jedenia či na záhradnej párty a dokonale ladí s detskými domčekmi Smoby.

Stolík pre deti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrom 27 cm výška, nosnosť 50 kg od 18 mesiacov

Stolík pre deti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolík alebo taburetka na sedenie pre všetky deti od 18 mesiacov. Stolík je vyrobený z kvalitného plastu má UV filter, takže jeho farby nevyblednú ani na slnku a biela ostane naozaj bielou bez toho, aby zožltla. Výška detského stolíka je 27 cm a má nosnosť 50 kg. Tento multifunkčný stolík môžu chlapci a dievčatá využívať aj ako taburetku, takže je jeho použitie naozaj univerzálne. 

Francúzsky výrobca Smoby produkuje originálne, bezpečné a kvalitné detské hračky zo zamatovo jemného plastu. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*33*50 cm / 33*33*27 cm
Celková výška50 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť50 kg
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha