Servírovací vozík 100% Chef Écoiffier s čajovou súpravou s 27 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier servírovací vozík 100% Chef s čajovou súpravou a zákuskami je krásny a moderný servírovací stolík pre všetky dievčatká, ktoré si chcú spraviť vlastné posedenie pri čaji a obslúžiť svoje najlepšie kamarátky v štýlovom a elegantnom servírovacom vozíku. Detský vozík na servírovanie je vyrobený z kvalitného a na dotyk príjemného plastu, ktorý je zároveň odolný a dlho vydrží. Servírovací stolík spĺňa európske štandardy a certifikáty bezpečnosti a kvality hračiek pre vašich najmenších. Rozmery servírovacieho stolíka pre deti sú 45*30*46 cm. Súčasťou vozíka na servírovanie je aj 27 krásnych doplnkov, ktoré príjemne ladia s celým dizajnom servírovacieho vozíka pre deti. 

Francúzsky výrobca Écoiffier je zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. So servírovacím vozíkom pre deti sa vaše deti môžu naučiť, ako správne stolovaťservírovať a obsluhovať hostí pri návšteve a užijú si s ním veľa zábavy. Detský servírovací stolík 100% Chef je postavený na štyroch kolieskach, takže sa veľmi jednoducho posúva a zároveň aj stabilne stojí. Má aj praktickú rúčku, vďaka ktorej sa s ním jednoducho manipuluje. Vozík na servírovanie pre deti má zeleno-červenú farbu. Obsahuje hornú, strednú a dolnú priehradku, do ktorej si vaše detičky môžu naukladať riady a iné doplnky.

Servírovací stolík tvorí čajová súprava, ktorá obsahuje hrnčeky v červenom a zelenom prevedení s bodkami, krásny a veľký červený čajník, cukorničku, 4 štvorcové tanieriky a 4 čajové lyžičky. Okrem toho sa na detskom servírovacom stolíku nachádzajú aj dobroty a koláčiky, ktoré neodmysliteľne patria k posedeniu pri čaji. Všetky detské riadiky a doplnky spolu krásne farebne ladia. Každý doplnok má na servírovacom stolíku svoje miesto. Detský servírovací stolík je ideálnym doplnkom pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré chcú mať vlastnú servírovaciu súpravu. So servírovacím vozíkom pre deti sa vaše malé princezné môžu naučiť, ako správne obsluhovať hostí a naučia sa byť tými najlepšími domácimi hostiteľkami.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*30*46cm
Rozmery balenia80*40*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,49 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.