Servírovací stolík Disney Princess XL Tea Trolley Smoby s veľkou čajovou súpravou 17 dielov

Popis produktu

Servírovací stolík na kolieskach XL Tea Trolley od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Detský vozík v nádhernom ružovom vyhotovení ponúkne malým hostiteľom súpravu 17 doplnkov, v ktorej sa nachádzajú 2 šálky, 2 poháriky, 2 tanieriky, 2 sady príborov, nádobka na cukor, mlieko a kanvica na čaj. Všetky čajové potreby si deti môžu poukladať na servírovací podnos, na ktorom je vyobrazený animovaný motív Princezné z Disney rozprávok, ktoré poznajú deti po celom svete. Na doplnkoch sú krásne obrázky princezien, ktoré v deťoch podnecujú túžbu po rozprávkach a dobrodružstvách.

Prostredníctvom čajovej súpravy a servírovacieho vozíka sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Jemné farby farby zabezpečia, že súprava ozdobí každú detskú izbičku. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na dospelých. Naučia sa pripravovať svojim hosťom chutný čaj, správne ich pohostiť, vyskúšajú si, čo všetko je potrebné pre usporiadanie čajového večierku. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich kreativita a fantázia. Vozík má kvalitné kolieska, ktoré zabezpečujú hladkú jazdu. Jeho rozmery sú 44*31*48 cm a jeho celková výška je 48 cm.

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s vlastným originálnym príbehom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery44*31*48 cm
Rozmery balenia54*12*43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.