Sedátko do vody Žaba Cotoons Smoby s kvetinkou tyrkysové od 6 mes

Popis produktu

Detské sedátko do vody Cotoons je nádherný doplnok na kúpanie pre najmenšie deti. Je vhodné pre chlapcov od veku 6 mesiacov. Deti sedia na sedátku ako na stoličke a počas kúpania sa výborne zabavia. Cítia sa bezpečne a zároveň majú veľa možností na veselú hru pri kúpaní. Sedátko pre deti je vyrobené z kvalitného a jemného plastového materiálu. Má oblé tvary a je ergonomicky tvarované. Deti si vďaka oblým tvarom neublížia a sedia na ňom veľmi pohodlne. Je vyrobené tak, aby neobmedzovalo deti pri hre. Kreslo pre deti do vaničky sa skladá z dvoch častí - zo stolíka s hračkami a z kresla. Stolík na hranie do vody je vpredu ozdobený mušľou.

Stolík sa jednoduchým pritlačením pricvakne ku kreslu a potiahnutím zelenej hlavičky žaby sa gombík uvoľní. Hrací stolík sa odloží a dieťa sa dá jednoducho vybrať zo sedátka. Sedátko do vane pre najmenších má tyrkysové farebné prevedenie, ktorá je ideálna pre každého chlapčeka. Farby na sedátku podnecujú detskú fantáziu, pôsobia pozitívnym dojmom na každé bábätko. Zo spodnej časti sedátka pre deti sa nachádzajú prísavky, vďaka čomu sa dieťa nezošmykne a sedátko je stabilné. Jednoduchým spôsobom sa dá uvoľniť zospodu. Na zadnej strane sedátka je značka, po ktorú sa odporúča napustiť voda do vaničky pre dieťa. Nosnosť sedátka je od 6 do 13 kg.

Hrací stolík, ktorý je súčasťou tohto milého detského sedátka, ponúka deťom veľa zábavy. Z veľkej kvetinky tečie voda ako zo sprchy do bazénika s točiacim sa vodným mlynom. Odtiaľ vyteká voda do vane. Zelená žabka Wabap sa kúpe vo svojom bazéniku. Je to krásna hračka pre každé dieťa do vaničky, vďaka čomu bude kúpanie obrovská zábava. Detské sedátko Cotoons do vody pochádza od francúzskeho výrobcu Smoby. Je vyrobené z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Detské sedátko Cotoons je dokonalým spoločníkom pri kúpaní pre každé bábätko.

Vlastnosti

  • doplnok na kúpanie pre bábätko
  • nosnosť 6-13 kg
  • ergonomický tvarované sedadlo
  • 2 hlavné časti: kreslo a hrací stôl
  • hrací stolík s mlynom, žabkou, kvetinkou a bazénikom
  • tyrkysové prevedenie
  • prísavky na upevnenie
  • vhodné hlavne pre chlapcov
  • z odolného, zamatovo jemného plastu
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*34*25 cm
Rozmery balenia52*18*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,54 kg
Nosnosť6 - 13 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné