Šatníková skriňa Wooden Dressing Room Corolle pre 30-36 cm bábiku a 3 vešiaky drevená

Popis produktu

Kam uložiť všetky tie krásne šaty pre bábiku? Odpoveďou je šatníková skriňa Wooden Dressing Room z dielne obľúbenej francúzskej značky Corolle. Drevená skriňa na oblečenie je prakticky rozdelená do dvoch častí - jednu tvoria dve poličky a druhá slúži na zavesenie šiat, sukní a kabátov. Súčasťou šatníkovej skrine sú aj tri malé vešiaky, ktoré dotiahnu hru s bábikou do dokonalosti. Šatníková skriňa pre bábiku má rozmery 34,5*25*14 cm, takže deti do nej pohodlne uložia hneď niekoľko kúskov oblečenia pre svoju bábiku. Vďaka tejto skrini bude oblečenie vždy na svojom mieste a bude prehľadne uložené.

Dizajnová šatníková skriňa Wooden Dressing Room Corolle spĺňa najnovšie interiérové trendy a bábike nesmie chýbať. Dokonale prepracované detaily skrine a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a hmatovú citlivosť. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • šatníková skriňa pre bábiku Corolle
  • 3 vešiaky
  • vyrobená z dreva
  • pre bábiku s veľkosťou 30-36 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery34,5*25*14 cm
Vhodné pre bábiku30-36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.