Šalátový bar 100% Chef Écoiffier s miskou, sušičkou, korením a 21 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Šalátový bar 100% Chef je vynikajúca súprava hračiek pre všetky deti od 18 mesiacov. Pre malých maškrtníkov je pripravená sada 21 doplnkov, s ktorými pripravia svojim súrodencom a kamarátom ten najchutnejší šalát. K dispozícii budú mať kvalitný sušič na šalátové listy, misku na miešanie, ocot a olej na dochutenie, šalátové listy, hríbik, papriku, rajčinku, fľašku horčice a kuchynské náradie. Vďaka nim sa môžu pustiť do prípravy šalátu a otvoriť svoj vlastný šalátový bar. Pozvú svojich najbližších a ukážu im svoje kuchárske umenie a tajné postupy. Celá sada je taktiež výborným doplnkom ku kuchynkám, reštauráciám, kaviarňam a obchodíkom, ale takisto sa s ňou môžu deti hrať aj samostatne. 

Sada na prípravu šalátu pomôže deťom všestranne sa rozvíjať, približujú sa svetu dospelých a nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie. Pri hre na kuchárov si zlepšujú aj jemnú motoriku, učia sa logicky rozmýšľať a naplno uplatňujú svoju fantáziu a kreativitu pri príprave chutných pokrmov. Jednotlivé doplnky sú vyhotovené z kvalitných plastových materiálov so zaoblenými hranami. Šalátová súprava vydrží deťom dlhé roky a získajú množstvo radostných zážitkov. 

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*35*13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné