Sada 4 tréningových lyžičiek 2nd age Beaba Training Spoon 13 cm z mäkkého silikónu na samostatné jedenie modrá ružová šedá zelená od 4 mes

Popis produktu

Sada lyžičiek zo silikónu Beaba Training Spoon 2nd age je vhodná pre všetky detičky od 4 mesiacov, ktoré začínajú samostatne papať. Cenovo výhodná sada lyžičiek Beaba obsahuje až 4 lyžičky pre deti v krásnych farbách. Tieto silikónové lyžičky sú ako stvorené na prechod od dojčenia k jedeniu lyžicou, a to najmä vďaka ergonomickému tvaru a mäkkému materiálu, ktorý nedráždi citlivé ďasná detí a je BPA free. Lyžičky Beaba 2nd age sú vyrobené z extra ohybného a zdraviu neškodného silikónu a môžu nahradiť hryzadlá pre deti v čase, kedy im rastú zúbky. Lyžičky Beaba majú dlhú ergonomicky tvarovanú rúčku a deti sa s nimi naučia jesť skôr ako s obyčajnou jedálenskou lyžicou. Veľkou výhodou lyžičiek 2nd age je stojanček, ktorý zabráni dotyku lyžíc so stolom.

O Beaba

Prestížna francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • 4 silikónové lyžičky pre deti
  • vhodné od 4 mesiacov
  • ergonomicky tvarovaná rúčka
  • prispôsobená tvaru detských úst
  • moderný francúzsky dizajn
  • produkt najvyššej kvality
Doprava 79

Technické parametre

Vek4months
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery4 x 13*3*1 cm
Rozmery balenia12*4*24 cm
Celková dĺžka13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4 x 15 g
NoteMaterial: Silicone
Farbamodrá,ružová,zelená,šedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.