Sada 4 tréningových lyžičiek Training Spoon 2nd age na samostatné jedenie Beaba z mäkkého silikónu 13 cm zeleno-modrá od 4 mesiacov

Popis produktu

Sada lyžičiek zo silikónu Beaba Training Spoon 2nd age je vhodná pre všetky detičky od 8 mesiacov. Cenovo výhodná sada lyžičiek Beaba obsahuje až 4 lyžičky pre deti v rôznych farbách. Tieto silikónové lyžičky sú ako stvorené na prechod od dojčenia k jedeniu lyžicou. Lyžičky Beaba 2nd age sú vyrobené z extra ohybného a zdraviu neškodného silikónu, do ktorého môžu deti bez obáv hrýzť. Tieto Beaba lyžičky môžu nahradiť hryzadlá pre deti v čase, kedy im rastú zúbky. Lyžičky Beaba majú dlhú ergonomicky tvarovanú rúčku a deti sa s nimi naučia jesť skôr ako s obyčajnou jedálenskou lyžicou. Veľkou výhodou lyžičiek 2nd age je stojanček, ktorý zabráni dotyku lyžíc so stolom. Dĺžka jednej lyžičky je vhodná do všetkých dóz na jedlo Beaba, takže sa nemusíte báť, že sa pri naberaní jedla zašpiníte.

O Beaba

Beaba je značka, ktorá pochádza z Francúzska a už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi revolučné pomôcky. Dizajnéri značky Beaba si dávajú záležať na tom, aby boli ich produkty najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú inovatívne a zároveň jednoduché na použitie. Francúzsky výrobca Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj vám a vašim deťom.

Vlastnosti

  • silikónové lyžičky pre deti
  • vhodné od 8 mesiacov
  • ergonomicky tvarovaná rúčka
  • prispôsobená tvaru detských úst
  • moderný francúzsky dizajn
  • produkt najvyššej kvality
Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
Vek4months
PôvodDesigned in France
Rozmery4 x 13*3*1 cm
Rozmery balenia12*4*24 cm
Celková dĺžka13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4 x 15 g
PoznámkaMaterial: Silicone
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné