Sada spoločenských hier Domino - Hot Piranha Game - Chicken Run Game Set 3v1 Janod od 3 rokov

Popis produktu

Domino - Hot Piranha Game - Chicken Run Game Set je pekná a náučná sada hier vhodná pre deti od 3 do 8 rokov, ideálna pre 2 a viac hráčov. Súčasťou tohto úžasného setu na hranie je kartónové pexeso so zvieratkami z celého sveta, kartová hra - Čierny Peter v podobe rybky Piraňa a spoločenská hra Kuriatka. Na začiatku hry si dieťa musí poskladať hrací plán, ktorý sa skladá z 10 ks puzzle. Cieľom hry je čo najskôr prejsť celý hrací plán, pričom vyhráva hráč, ktorý sa ako prvý dostane na jeho koniec, na posledné políčko. Hry rozvíjajú u detí postreh, súťaživosť a hravou formou sa oboznamujú s farbami, zvieratkami, tvarmi a jednotlivými vzormi. Súprava spoločenských hier je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Pri spoločenských hrách sa rozvíja logické myslenie, deti poznávajú farby a zvieratká. Možností na rozvoj dieťaťa je pri tejto hre mnoho. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Firma Janod sa zaoberá produkciou prvotriednych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenské hry Domino, Piraňa a Kuriatka
  • pre 2 a viac hráčov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 8 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, logického myslenia a analytických schopností
  • deti sa učia poznávať farby, zvieratká, vzory
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom kufríku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.