Sada kontajnerová a nákladná loď Aquaplay s hrošicou Wilmou a medveďom kapitánom Bo

Popis produktu

Sada AquaPlay obsahuje kontajnerovú a nákladnú loďku so zvieratkami, ktorá sa dokonale hodí do každej vodnej hry AquaPlay. Súčasťou setu sú žltá kontajnerová loď, zelená nákladná loďka s nákladom v podobe kontajnerov, medvedík Bo a hrošica Wilma. Zvieratká sú na svojich loďkách pohodlne usadené a sú pripravené brázdiť rozbúrené vody vodnej dráhy AquaPlay. Loďky so zvieratkami výborne ozvláštnia detskú hru s vodnou dráhou, ale sú vhodné aj do detského kúpeľa alebo na hry v bazéne. 

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie. Deti si tak môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú hru s autíčkami, loďkami, veselými zvieratkami a inými doplnkami. Fantázii sa medze nekladú. Rozmery lodiek pre deti sú 17*8*9 cm.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery17*8*9 cm
Celková výška9 cm
Rozmery balenia30*20*30 cm
Celková dĺžka17 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,1 kg
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...