Sada 5 drevených hudobných nástrojov Confetti Music Live Janod gitara, harmonika, trúbka, tamburína a kastanety od 3 rokov

Popis produktu

Janod drevený set hudobných nástrojov Confetti Music Live je úžasná hudobná súprava vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Sada obsahuje kastanety, harmoniku, trúbku, gitaru a tamburínu. Všetky detské hudobné nástroje sú ladené voveselej červenej farbe. Hudobné nástroje vo veľkej miere ovplyvňujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus, zabezpečia obrovskú zábavu na dlhé hodiny pre celú rodinu. Okrem toho podporujú aj rozvoj kreativity, fantázie a predstavivosti, tiež budujú sebavedomie a odvahu pri vystupovaní. Detské hudobné nástroje sú naozaj nadčasové, sú vyrobené z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jedinečný dizajn, pekná farba a realistické prevedenie vám zaručia, že detským nástrojom Janod neodolá žiadny malý hudobník alebo hudobníčka.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hudobné nástroje Janod prispievajú k rozvoju hudobného sluchu a hudobného talentu vašich ratolestí. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • súprava hudobných nástrojov z dreva
  • gitara, kastanety, tamburína, gitara a harmonika
  • v červenej farbe
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodné pre deti od 3 do 8 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíjajú hudobný sluch, zmysel pre rytmus, jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, fantáziu a predstavivosť, kreativitu
  • spĺňajú najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.