Drevená sada Baby Pure Gift Set Eichhorn retiazka na cumlík hrkálka hryzátko pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Drevená sada pre najmenších Baby Pure Gift Set od nemeckej značky Eichhorn obsahuje 3 drevené doplnky v štýlovom darčekovom balení pre najmenšie detičky už od 0 mesiacov. Bábätká sa tak môžu tešiť na retiazku na cumlík s guličkami, hrkálku s hryzátkom na masáž ďasienok a hračku s jemnými plyšovými uškami. Sú vyrobené z najkvalitnejšieho bukového dreva, ich plyšové a silikónové časti spĺňajú najvyššie štandardy kvality, bábätká ich môžu smelo ochutnávať a hryzkať. Drevené hračky s jemným povrchom z prírodného dreva ponúknu deťom ten najlepší zážitok a spojenie s prírodou.

Obľúbia si ich na prvý pohľad, naučia sa rozpoznávať nové farby a tvary, trénujú si citlivosť svojho sluchu na zvuk hrkálky. Hračky pre bábätká sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk, drevená sada Eichhorn im umožňuje relaxovať a zároveň objavovať okolitý svet. Sú vyhotovené v jemných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery balenia4,2*29*14 cm
Hmotnosť166 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.