Rybársky stolík Fishing table Écoiffier s rybárskou udicou a sieťkou od 18 mesiacov

Popis produktu

Rybársky stolík Fishing table od francúzskeho výrobcu Écoiffier je originálna hračka pre všetky malé deti od 18 mesiacov. Modrý rybársky stolík ľahko napustíte vodou, na ktorej budú plávať štyri kačičky - modrá, žltá, oranžová a tmavomodrá. Kačičky majú na chrbátiku praktický úchyt, vďaka ktorému ich je možné chytať na modrú udicu s háčikom. Na rybárskom stolíku sa nachádza aj šmykľavka v tvare listu, po ktorej sa kačičky spúšťajú rovno na vodnú hladinu. Stolík je krásne zdobený listami a sú na ňom praktické otvory, do ktorých si deti odkladajú rybárske náčinie, medzi ktorým je aj oranžová sieťka na vyťahovanie kačičiek. 

Deti obľubujú hry s vodou a práve rybársky stolík Fishing table im prinesie veľa zábavných chvíľ a veselých momentov, či už pri hre osamote, so súrodencami alebo s kamarátmi. Pri chytaní farebných kačičiek si deti zlepšujú jemnú motoriku, reflexy a naučia sa lepšie odhadovať vzdialenosti. Taktiež sa im rozvíja fantázia, predstavivosť a komunikačné schopnosti. Stolík má oblé hrany, je bezpečný pre hru detí a je stabilný vďaka dvom pevným nohám. Jeho rozmery sú 54*37*31 cm. Stolík deti využijú celoročne, v exteriéri, aj interéri. Vďaka praktickému odtoku vypustíte zvyšnú vodu zo stolíka rýchlo a jednoducho.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*37*31 cm
Hmotnosť1,63 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.