Veľké rozprávkové kocky Safari Dohány 20 dielov

Popis produktu

Detské kocky Safari sú krásna skladačka s obrázkami zvieratiek žijúcich v divokej prírode. Detská skladačka je tvorená 20 kockami, z ktorých sa dajú poskladať obrázky rôznych zvierat voľne žijúcich v prírode, napríklad obrázok stáda slonov, zebier, nosorožcov, leviu rodinu, rodinu opíc a žirafy pri vode, Detské kocky Safari sú vhodné ako darček pre chlapcov aj dievčatká, hodia sa na hru pre všetky deti už od 3 rokov. 

Hra s obrázkovými kockami pre deti pomáha rozvíjať jemnú motoriku a koordináciu pohybov, logické a priestorové myslenie. Deti spoznávajú zvieratká žijúce v prírode, učia sa o ich živote, tvoria vlastné príbehy. Takáto jednoduchá hračka je veľmi užitočným pomocníkom pri raste a vývine každého dieťaťa. Kocky pre deti sú dodávané v praktickom kufríku s rukoväťou, a tak ich dieťatko má vždy pekne uložené a zároveň si ich môže zobrať so sebou kdekoľvek. Rozmery poskladaného obrázku sú 25*20*5 cm.

Skladanie obrázkov z kociek je veľmi obľúbená hra u najmenších detí, preto táto pestrá skladačka nesmie chýbať ani v zbierke vášho dieťatka. Kocky sú plné farieb, preto zaručene upútajú každé dieťatko. Farby na hračke podnecujú predstavivosť a lákajú deti na hru. Dohány je kvalitný európsky výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou nádherných detských hračiek. Je to rodinný podnik, preto kúpu hračiek vníma ako prejav dôvery zo strany rodičov. Detské hračky Dohány spĺňajú tie najprísnejšie európske kritériá. Kocky pre deti sú zabalené v praktickom plastovom kufríku s držiakom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodMaďarsko
Rozmery25*20*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.