Rozprávkové kocky Kubkid Lesné zvieratká Janod od 24 mes

Popis produktu

Janod kocky Kubkid sú veľmi zaujímavá sada 9 kociek vhodná pre deti od 2 do 5 rokov. Detské kocky sa dajú poskladať rôznym spôsobom a dá sa z nich vytvoriť 6 obrázkov lesných zvieratiek: líška, vlk, veverička, sova, srnka a na jednom obrázku sú všetky zvieratká pokope. Táto detská hračka rozvíja jemnú motoriku detí, tiež logické myslenie, postreh a fantáziu. Vďaka kockám sa môžu deti učiť spoznávať zvieratká, farby a tvary. Súprava kociek so zvieratkami je nadčasová hračka v krásnych farbách, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý vzdelávací význam, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, rozvíja sa aj logické myslenie a fantázia. Detské kocky Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom, jedinečnému prevedeniu a nekonečným možnostiam na zábavu stanú obľúbenou hračkou všetkých detí. Detské kocky sú dodávané v jedinečnom a praktickom kufríku z kartónu s úchytkou.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detské rozprávkové kocky - 9 kusov
  • 1 kocka má veľkosť 5 cm
  • dá sa z nich poskladať 6 rôznych obrázkov s lesnými zvieratkami
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 2 do 5 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, hmatovej citlivosti, logického myslenia
  • v praktickom balení
  • spĺňajú najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery5*5*5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.