Rozprávkové kocky Cotoons Smoby s vkladacími formami 12 dielov zelené od 12 mes

Popis produktu

Smoby rozprávkové kocky Cotoons sú krásna hračka plná farieb, vhodná pre najmenšie deti od 12 mesiacov. Detské kocky majú výrazné pestré farby, dá sa z nich poskladať pekný obrázok s obľúbenými rozprávkovými postavičkami Cotoons. Každá hrana kociek pre najmenších má iný motív, inú farbu, iný povrch. Najmenšie deti tak môžu spoznávať nielen farby, ale aj povrchy a vystupujúce tvary, rozvíjať tak hmatovú citlivosť a jemnú motoriku. Môžu do otvorov ukladať priložené tvary rôznych farieb (srdiečko, štvorec, trojuholník). Spolu je v balení 12 kusov kociek a 12 útvarov, ktoré sa dajú vložiť do kociek.

Didaktické hračky sú vo svete stále viac a viac populárne, pretože majú ohromný pozitívny vplyv na vývin dieťatka. Výrazné farby a rozprávkové motívy pútajú pozornosť a podnecujú fantáziu, pôsobia pozitívnym dojmom. S postavičkami z rozprávok si vaši najmenší môžu vymýšľať vlastné dobrodružné príbehy, rozvíjať tak kreativitu. Všelijaké tvary a zvláštne povrchy pomáhajú rozvíjať hmatovú citlivosť. Manipuláciou s malými predmetmi sa rozvíja jemná motorika, manuálne zručnosti, logické myslenie. Didaktické kocky pre najmenších sú vynikajúcou vzdelávacou hračkou, ktorá nesmie chýbať v izbičke žiadneho dieťaťa.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Darček v podobe hračky Smoby je vždy jednoznačná voľba, pretože Smoby milujú deti po celej Európe. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.