Interaktívny Robot TIC Smart Smoby s 3 náučnými hrami od 12 mes (anglický, francúzsky a nemecky)

Popis produktu

Interaktívny robot TIC Smart od francúzskeho Smoby je moderná elektronická hračka, ktorá je vhodná pre všetky deti od 12 mesiacov. Detský robot s originálnym francúzskym dizajnom v krásnom farebnom vyhotovení ponúka množstvo svetelných a zvukových funkcií, takže si ho deti zamilujú na prvý pohľad. Pri hre si deti rozvíjajú kognitívne a motorické zručnosti, pričom sa môžu tešiť na rôzne herné varianty, ktoré preveria ich schopnosti. Produkt je lokalizovaný v anglickom, francúzskom alebo nemeckom jazyku.

Herné varianty:

  • učenie a správne priradenie častí tela na základe pokynov (hlava, ruky, nohy, bruško) 
  • rozpoznávanie a spájanie farieb (modrá, zelená, oranžová, biela)
  • tanečný režim (vydáva rôzne melódie, pohybuje hlavou v rytme hudby a motivuje deti k tancu)

Inteligentná hračka vďaka dotykovým senzorom rozoznáva reakcie dieťaťa a dáva hlasovú spätnú väzbu podľa toho, či je reakcia správna alebo nie. Deti si zábavnou formou cvičia logické myslenie, koncentráciu a zároveň aj motorické zručnosti. S touto multifunkčnou hračkou sa zabaví aj viacero detí, vydrží im dlhé roky. Telo je z odolného plastu, pričom sú ramená a rukoväť vyrobené z príjemne mäkkého elastoméru. Vďaka tomu sa jednoducho prenáša, rodičia ho môžu vziať dieťaťu aj na výlety. Robot pre deti funguje na batérie 3xAA/LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktoré sa vyznačujú svojou kvalitou a odolnosťou, keďže sú vyrábané podľa noriem európskych štandardov. Detské hračky sú nielen kvalitné, ale vyznačujú sa aj atraktívnym a moderným francúzskym dizajnom, ktorý si obľúbili deti po celom svete. Robotická hračka so svojimi funkciami je nadčasová a štýlová elektronická hračka, ktorá všestranne rozvíja dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery16*12*28 cm
Celková výška28 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6 1.5V not included
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.