Interaktívny Robot 1,2,3 Smart Smoby Hra na schovávačku a Nasleduj ma! s pohyblivým senzorom od 18 mes (anglicky, francúzsky a nemecky)

Popis produktu

Interaktívny robot 1,2,3 Smart od špičkového francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je originálny darček pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Je vybavený pohybovým senzorom a deti sa zabavia s 2 hernými módmi, ktoré vyskúšajú ich pohybové schopnosti. Robotická hračka sa dokáže hýbať vďaka kolieskam a s detekciou pohybu dokáže dávať deťom spätnú väzbu prostredníctvom hlasového výstupu. Žiarivé farebné vyhotovenie z kvalitného, odolného plastu v kombinácii so svetelnými a zvukovými efektmi zaručene zabaví aj viacero detí na dlhé roky. Produkt je lokalizovaný v anglickom, francúzskom alebo nemeckom jazyku.

Herné módy

  • 1,2,3 Ideš! - robot si na začiatku hry zakryje prstami oči, ráta do 3 a dieťa má za úlohu nepozorovane sa k nemu priblížiť a stlačiť tlačidlo na jeho hlave. Po ukončení počítania si zloží ruky a dieťa musí zostať stáť. V prípade, že sa pohybuje, musí sa vrátiť na štartovaciu čiaru. Pri tejto hre sa učí trpezlivosti, sústredenosti a rýchlym reakciám. 
  • Nasleduj ma! - pohybový mód, počas ktorého dieťa dostáva príkazy, robot predvádza rôzne pohyby a dieťa ich musí zopakovať. Dokáže sa otáčať o 360° je veľmi obratný, chodí dopredu, dozadu, točí sa. Zároveň vydáva svetelné efekty. Dieťa si pri opakovaní pohybov precvičí celé telíčko a spevňuje svalstvo rúk a nôh.

S touto hračkou si deti užijú množstvo radostných chvíľ, pričom si precvičia motorické zručnosti a schopnosti. Zlepšia si postreh a koncentráciu, naučia rýchlo reagovať. Výška produktu je 26 cm a celkové rozmery sú 20*15*26 cm. Je skladný a ľahko sa prenáša, deti sa s ním zahrajú doma, aj na návštevách. Funguje na batérie 4 x AA/LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia. Nová edícia Smoby Smart je zameraná na inteligentné hračky, ktoré dokážu všestranne rozvíjať dieťa novým, inovatívnym spôsobom.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné hračky pre deti už celé desaťročia. Hračky od Smoby spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality, odolnosti a zároveň majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm a precíznosť. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20*15*26 cm
Celková výška26 cm
Rozmery balenia24*18*30 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,29 kg
NoteBattery: 4 x AA/LR6 not included
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.