Riady a potraviny do kuchynky 100% Chef Écoiffier 14 druhov od 18 mes

Popis produktu

Riady a potraviny do kuchynky 100% Chef je moderná súprava doplnkov, ktorú ocení každý malý kuchár a kuchárka od 18 mesiacov. V sade sa nachádza 14 doplnkov, deti poteší panvica s volským okom, klasický červený hrniec s pokrievkou, veľký šedý hrniec, súprava 3 zelených hrncov, pečené kuriatko na pekáči, zelenina na dusenie, veľká napichovacia vidlička, nôž, obracačka a lyžica. Vďaka týmto doplnkom sa deti naučia rozlišovať a narábať s kuchynským náradím, zistia ako a kedy sa používajú jednotlivé doplnky. Doplnia si náradie vo svojich kuchynkách, ale taktiež sú vhodné aj k detským reštauráciám a obchodíkom. Deti sa ešte lepšie zabavia pri hre na povolanie kuchárov s riadmi a potravinami, ktoré sú z kvalitných plastových materiálov. Pôsobia realisticky a pestré farby podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a kreativity.

V súčasnej dobe je veľmi dôležité viesť deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Prispieva to k mentálnemu rozvoju detí, získavajú pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíjajú si aj logické myslenie. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí, sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Ďalej sa prostredníctvom súpravy potravín a riadov pre deti rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Sada 100% Chef ozdobí každú detskú izbu.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*24*12 cm
Rozmery balenia36*24*12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...