Riadíky s mixérom v dóze 100% Chef Écoiffier 70 doplnkov s potravinami od 18 mes

Popis produktu

Detské riady s mixérom 100% Chef od francúzskeho výrobcu Écoiffier prichádzajú vo praktickej dóze a sú perfektným darčekom pre deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú s kuchynkami. Okrem riadov a mixéru nájdete v tejto 70-dielnej sade doplnkov aj kuchynské náčinie, pečené kuriatko na pekáči, ovocie, koreničku, solničku, nádobu na mlieko, hrnce, poháriky, šálky, šáločky, vajíčka, hrianky a mnoho iných, praktických doplnkov. ktoré nemôžu chýbať vo výbave malého šéfkuchára. Vďaka veselým farbám a realistickému vyhotoveniu táto hračka pre malých kuchárov podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti môžu vymýšľať rôzne recepty a spôsoby stolovania pre seba a svojich najbližších.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom detskej súpravy do kuchynky rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Pestré farby hračiek zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Rozmery dózy sú 42*21*25 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*21*25 cm
Hmotnosť1,5 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné