Reštaurácia s elektronickou kuchynkou Chef Corner Restaurant Smoby obojstranná s tečúcou vodou a špecialitami výškovo nastaviteľná 70 doplnkov

Popis produktu

Francúzski dizajnéri Smoby prinášajú šikovným kuchárom a kuchárkam od 3 rokov nadčasovú reštauráciu s kuchárskymi špecialitami, ktorá dokáže rásť s dieťaťom až do 8 rokov! Nadčasový dizajn nadchne každé dieťa, ktoré sa môže tešiť na skvelé elektronické funkcie, tečúcu vodu a bohatú sadu doplnkov. Reštaurácia s kuchyňou, pokladňou a jedálenskou časťou ponúkne zábavu pre viaceré deti, ktoré si vyskúšajú hry na rôzne povolania. Predná časť reštaurácie je navyše vyzdobená originálnymi obrázkami jedál s cenami, vďaka čomu pôsobí ešte realistickejším dojmom.

Reštaurácia sa prispôsobuje veku a potrebám dieťaťa - s podstavcami s výškou 8 cm jednoducho zvýšite základnú úroveň pracovnej dosky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšenie ocenia rodičia aj s viacerými deťmi v rôznom veku. Efekt tečúcej vody sa spúšťa stlačením kohútika a je vyriešený systémom uzavretého obehu, takže voda tečie do drezu a dostáva sa naspäť do nádržky. Chlapci a dievčatá sa zabavia aj s rúrou na pečenie s otočnými gombíkmi s mechanickým zvukom cric-cric, chladničkou, sporákom s varnou doskou vydávajúcou realistický zvuk varenia, takisto sa potešia aj listovaciemu receptáru s obrázkami, ktorý je umiestnený priamo pod kávovarom.

Pri otvorení reštaurácie vyložia deti štítok s nápisom Open/Closed a vyvesia tabuľu s denným menu, aby prilákali zákazníkov. Malý hosť si v reštaurácii môže sadnúť na pevnú stoličku bez operadla a vybrať si jedlo z menu. Štítok s objednávkou sa dá pripnúť na vrchnú časť kuchynky, aby sa mohol kuchár pustiť do práce. Po obede môže hosť zaplatiť kartou alebo v hotovosti, pričom má pokladník k dispozícii elektronickú pokladňu s funkčnou kalkulačkou s LCD displejom a taktiež čítačku kariet. Po zaplatí vydá naspäť potrebnú sumu aj s pokladničným blokom. Obchodníci sa tak naučia pracovať s papierovými bankovkami a mincami rôznej hodnoty, k dispozícii budú mať aj smartfón, ktorý vyzerá ako skutočný.

Bohaté príslušenstvo obsahuje až 70 doplnkov, medzi ktorými kuchári nájdu aj cestoviny, ktoré pri teplote nad 18° stupňov získajú krásnu žltú farbu ako pri skutočnom varení. Deti si pri príprave obeda môžu vlastnoručne nakrájať mrkvičku, opekať rybičku, steak alebo si vyskúšať svoje zručnosti s panvicou na otáčanie palaciniek. Vo výbave sa nachádzajú aj lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, vajíčko, koláčik, rôzne náplne do kávovaru, fľaška kečupu, horčice, hamburger s prísadami, soľnička a korenička, ktoré po zatrasení vydajú zvuk cric-cric, hrniec s pokrievkou, šalát, hranolky, pizzu s prísadami, nôž na krájanie, naberačka, doska na krájanie a napichovacia vidlička. 

Všetky detaily reštaurácie sú prispôsobené malým detským rúčkam. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Pri hre si rozvíjajú komunikačné schopnosti, hrou na povolanie kuchárov, čašníkov a pokladníkov sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti. Krásne dizajnové vyhotovenie s kuchynskými obrázkami nad pracovným pultom prináša deťom tie najlepšie zážitky pri hre na majiteľov reštaurácieDeti si zlepšujú aj koncentráciu a bystrý úsudok, zisťujú, na čo slúžia jednotlivé kuchynské náčinie a doplnky. Obsluhujú zákazníkov, rátajú tržby a učia sa nové veci.

Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 138*44*101 cm so základnou výškou pracovnej dosky 51 cm, vďaka čomu si každý rodič bude vedieť určiť, či je pracovná doska dostatočne vysoká pre jeho dieťa. Pri použití podstavcov je celková výška 109 cm a výška pracovnej dosky 59 cm. Kuchynka sa napája na 1 batériu typu CR2032, ktorá je súčasťou balenia. Je vyrobená z najkvalitnejších plastových materiálov za pomoci technológie Blow molding, vďaka ktorej sa vyznačuje vysokou odolnosťou a pevnosťou, vydrží vášmu dieťaťu dlhé roky.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovnej plochy51 - 59 cm
Rozmery balenia76*24*82 cm
Celková dĺžka138 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.