Raňajky s croissantom Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Raňajky s croissantom pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle dotiahnu hru vášho dieťatka s bábikou do dokonalosti. Ako jediný eshop na trhu do rúk vašich detí vložíme úžasný doplnok v podobe raňajok s mliekom a croissantom, ktorý je určený pre bábiky Corolle s veľkosťou 36-42 cm. Tento jedinečný doplnok hry si srdcia vašich detí okamžite získa moderným francúzskym dizajnom a rozkošným prevedením. Raňajky pre bábiku Corolle pozostávajú z čerstvého mlieka, chutného croissantu a šálky na mlieko. Detičky určite poteší fakt, že chrumkavý croissant sa dá vďaka praktickému magnetu rozdeliť a potom opäť spojiť. Raňajky sú najdôležitejšou súčasťou dňa a s týmito chutnými raňajkami Corolle budú zároveň aj tou najkrajšou.

Táto originálna raňajková súprava Mon Grand Poupon Corolle pozdvihne hru s bábikou na vyššiu úroveň a vašim deťom prinesie množstvo skvelých zážitkov. Dokonale prepracované detaily fľaše s mliekom, šálky a croissantu Mon Grand Poupon a prvotriedne materiály príjemné na dotyk spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • raňajky pre bábiku Corolle
  • mlieko, croissant a šálka
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabiela
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...