Puzzle Záhrada Pozemských Rozkoší - Hieronymus Bosch Educa 9 000 dielov od 15 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti a dospelých s motívom The Garden Of Earthly Delights od stredovekého maliara Hieronymusa Boscha. Motív týchto puzzle je obraz s názvom Záhrada pozemských potešení. Na obrázku je zmes rôznych pozemských rozkoší, ktoré si ľudia dopriavajú. Balenie puzzle obsahuje 9000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých.

Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami, s najrôznejšími motívmi, akými sú slávne obrazy, scenérie, fotografie zvierat či vecí, alebo filmové motívy. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie veľkých puzzle je zábavná činnosť, ktorú môže spolu vykonávať aj celá rodina alebo partia priateľov. Puzzle sú populárne po celom svete a priaznivo pôsobia na predstavivosť a koncentráciu.

Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 15 rokov. Rozmery týchto puzzle sú 214*118,5 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov.

Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých. Výhodné pri tejto veľkej skladačke je to, že dieliky sú v krabici balené v sáčkoch, aby sa vám ľahšie skladali. Pri tejto skladačke sú 2 balíčky a v každom je 4500 dielikov.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 15 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery214*118,5 cm
Rozmery balenia46*32*11,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle9000
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.