Puzzle Genuine XXL La Gensola, Viktor Shvaiko Educa 300 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom La Gensola má spolu 300 kusov dielikov väčších rozmerov pre jednoduchšiu manipuláciu a prehľadnosť pri skladaní. Motívom týchto puzzle je maľba s názvom La Gensola, ktorej autorom je súčasný ruský maliar Viktor Shvaiko. Obraz na puzzle zachytávajúci terasu romantickej talianskej kaviarne je v sviežich letných farbách. La Gensola určite nesmie chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Na obrázku vidíme mestské zátišie s letnou terasou a benátskym kanálom. Autor motívu Viktor Shvaiko sa orientuje na maľbu mestských zátiší, najčastejšie kaviarní z Talianska, Francúzska a zvyšku Európy.

Milovníci súčasného umenia určite ocenia atmosféru tohto motívu z ktorého je cítiť autorov zmysel pre svetlo a tieňovanie. Ocitnite sa vďaka tomuto očarujúcemu puzzle na moment v talianskej kaviarni a vychutnajte si svoju kávu pri predstave plavby po benátskych uličkách. Balenie puzzle obsahuje 300 XXL dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu a jednoduchšie skladanie. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku, kde sa bude obrázok najviac vynímať.

Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami. Puzzle s motívom La Gensola od ruského maliara Viktora Shvaiko môže byť skvelým darčekom pre milovníkov talianskej či stredomorskej kultúry a umenia. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm. 

Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle300
Note+ Fix Puzzle
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.