Puzzle dinosaurus Velociraptor 3D Creature Educa dĺžka 55 cm 64 dielov

Popis produktu

Puzzle dinosaurus Velociraptor 3D Creature je skvelý darček pre všetky deti od 6 rokov, ktoré majú rady svet dinosaurov. Balenie puzzle obsahuje kvalitnú sadu 64 dielikov, pomocou ktorých dokážu chlapci a dievčatá vyskladať 3D model Velociraptora, ktorý ozdobí každú detskú izbičku. Moderné 3D puzzle pripravia deťom veľa radostných chvíľ pri skladaní realistického dinosaura a pridať si ho do svojej zbierky. Celková dĺžka poskladaného dinosaura je 55 cm.

Skladanie puzzle predstavuje výborný spôsob, ako môžete stráviť svoj voľný čas. Puzzle môžu skladať ako jednotlivci, tak aj celá rodina. Pri skladaní si deti oddýchnu, zlepšujú si koncentráciu a cit pre detail. Manipuláciou s drobnými dielmi si zároveň zlepšujú aj jemnú motoriku, krásne farby na jednotlivých dielikoch rozvíjajú detskú fantáziu a predstavivosť. Chlapci aj dievčatá po každom úspešnom poskladaní puzzle získavajú sebadôveru vo vlastné schopnosti. 

V ponuke firmy Educa sa nachádzajú krásne puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych náučných hier a puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. Hračky Educa zaručia skvelú zábavu pre celú rodinu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodŠpanielsko
Celková dĺžka55 cm
Dieliky puzzle64
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.