Drevené puzzle Vaiana Disney Educa 2x 50 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Drevené puzzle Educa s motívom dobrodružného príbehu Vaiana si zamiluje každé dieťatko od 5 rokov. Je to príbeh o dobrodružstvách odvážneho dievčaťa, ktoré chce zachrániť svoj ľud. Balenie puzzle obsahuje 2 rôzne skladačky s počtom dielikov 50. Puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm.

Balenie puzzle obsahuje 2x50 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle predstavujú pestrofarebné obrázky z rozprávky Vaiana. Jednotlivé dieliky dreveného puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Na vyžiadanie cez formulár vám výrobca Educa zašle bezplatne stratené dieliky pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 5 rokov
PôvodSpain
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle2x50
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné