Puzzle dinosaurus Triceratops 3D Creature Educa dĺžka 43 cm 67 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Puzzle dinosaurus Triceratops 3D Creature predstavuje skvelú voľbu pre všetkých chlapcov a dievčatá od 6 rokov, so záľubou v skladaní puzzle. Balenie puzzle obsahuje kvalitnú sadu 67 dielikov, pomocou ktorých dokážu chlapci a dievčatá vyskladať 3D model Triceratopsa, ktorý ozdobí každú detskú izbičku. Nadčasové 3D puzzle pripravia deťom veľa radostných chvíľ pri skladaní realistického dinosaura, pričom si ich môžu poskladať aj dospelí, ktorí zbierajú figúrky s prehistorickými tvormi. Rozmery poskladaných puzzle sú 14*43*19,5 cm.

Skladanie puzzle predstavuje výborný spôsob, ako môžete stráviť svoj voľný čas. Puzzle môžu skladať ako jednotlivci, tak aj celá rodina. Pri skladaní si deti oddýchnu, zlepšujú si koncentráciu a cit pre detail. Manipuláciou s drobnými dielmi si zároveň zlepšujú aj jemnú motoriku, krásne farby na jednotlivých dielikoch rozvíjajú detskú fantáziu a predstavivosť. Chlapci aj dievčatá po každom úspešnom poskladaní puzzle získavajú sebadôveru vo vlastné schopnosti. 

V ponuke firmy Educa sa nachádzajú krásne puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery14*43*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle67
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.