Puzzle Teletubbies 4 Educa 16-12-9-6 dielov, progresívne od 24 mes

Popis produktu

Progresívne puzzle pre deti Teletubbies 4 je fantastická sada hier od španielskeho výrobcu Educa pre dievčatá i chlapcov od 2 rokov. Balenie obsahuje až 4 druhy puzzle - po 16, 12, 9 a 6 dielikov, všetko s motívom obľúbeného detského seriálu Teletubbies. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi dlhé roky. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný a odolný. Puzzle po poskladaní tvoria pekné celistvé obrázky. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi veľmi jednoduchá a zábavná. Deti si pri skladaní puzzle užijú dlhé hodiny zábavy. 

Puzzle sa dajú po poskladaní jednoducho rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená zábava pre celú rodinu. Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť. V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciu a trpezlivosť. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz. Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Špecializuje sa najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier pre deti. 

Hračky Educa spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, preto sú pre hry vašich detí bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych náučných hier a puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery16*16 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle43
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.