Puzzle Tactile Deň v zoologickej záhrade Janod s textúrou 20 dielov od 3 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti Deň v Zoologickej záhrade francúzskej značky Janod sú krásne detské puzzle s motívom zvieratiek v zooPuzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu detí od 3 do 6 rokov. Telá zvieratiek sú pokryté rôznymi materiálmi a tak deti pomocou puzzle spoznávajú zvieratká v zoo vizuálne aj dotykom. V zoo čakajú na deti veselé opičky, tigre, plameniaky, žirafy a ďalšie zvieratká. Deti si môžu zvieratká pohladiť, a tak pomocou textúry na tele zvieratiek spoznávajú zvieratká aj hmatom. Balenie puzzle obsahuje spolu 20 dielikov. Rozmer zložených puzzle je 65*50 cm. Deti pri skladaní puzzle sa učia spoznávať farby, rozprávať krátke príbehy.

Detské puzzle rozvíjajú logické myslenie, pozornosť a pamäť detí. Po zložení puzzle môžu rozvíjať svoje komunikačné schopnosti opísaním obrázka o živote na severnom póle. Skladaním puzzle sa rozvíja jemná motorika, deti sa učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si tiež detičky trénujú jemnú motoriku, hmatovú citlivosť a navyše sa naučia niečo nové o zvieratkách žijúcich v zoologickej záhrade.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému francúzskemu dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne drevené hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky.

Vlastnosti          

  • detské puzzle zvieratká v zoo
  • 20 dielov
  • rozmery 65*50 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, poznávanie zvieratiek
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery65*50 cm
Rozmery balenia32*6*27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,12 kg
Dieliky puzzle20
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.