Puzzle domino a pexeso Peppa Pig Disney Superpack 4v1 Educa

Popis produktu

Superpack hry Peppa Pig Disney 4v1 je výborná sada detských hier od španielskej spoločnosti Educa, vhodná pre deti od 3 rokov. Je inšpirovaná populárnymi prasiatkami a ich kamarátmi, ako spolu trávia veselé chvíle. Táto sada hier poskytne chlapcom aj dievčatám veľa zábavy, pričom sa môžu tešiť na skladanie puzzle s 2 obrázkami, pričom každý obrázok má 25 dielikov. Čaká na nich aj zábavná hra s číslami, pričom budú spájať správne kombinácie čísiel a obrázkov, takisto je v sade aj hra s asociáciami, kde sa deti naučia logicky hľadať a priraďovať podobné obrázky. Sada hier predstavuje skvelý spôsob, ako stráviť voľný čas. Obrázky v hre sú veľmi kvalitné a plné farieb.

Detské puzzle sú výbornou logickou hrou na rozvíjanie pamäťových schopností, predstavivosti a zároveň je to zábavná forma, ako stráviť nielen dlhé zimné večery. Puzzle sa po poskladaní dajú zlepiť a zavesiť na stenu či nástenku, ako pekný obrázok alebo znova rozložiť a uložiť do krabičky. Sada hier vydrží deťom dlhé roky, rozvíjajú si logické myslenie, predstavivosť a fantáziu. Pre deti má veľký význam trénovanie vizuálnej pamäte.

Educa je španielska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu logických hračiek, vzdelávacích hier či puzzle. SuperPack Peppa Pig je kvalitný európsky výrobok spĺňajúci všetky bezpečnostné a kvalitatívne kritériá. Vďaka hračkám Educa sa dieťa naučí každý deň niečo nové. 

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodSpain
Rozmery32*24 cm
Rozmery balenia41*29*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle25
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné