Puzzle SuperPack Frozen 4 v 1 Educa 2x puzzle, domino a pexeso, progresívne

Popis produktu

Educa SuperPack obsahuje 2 kusy detského puzzle, domino a pexeso s obľúbeným motívom rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo je multiset 4v1. Rozprávka Frozen, z dielne Disney je úspešný rozprávkový príbeh o dvoch sestrách, z ktorých jedna z nich má výnimočné vlastnosti a premení celú krajinu na ľad. Obľúbenou postavou je aj snehuliak Olaf, ktorý spolu s Annou zachraňujú krajinu pred nešťastnou sestrou, ktorá chce svet ochrániť pred svojou mocou, no kvôli nej celé kráľovstvo zamrzlo.  Súčasťou setu sú dva obrázky puzzle, ktoré obsahujú 25 dielikov, pexeso a domino.

Detské puzzle sú skvelou logickou hrou na rozvíjanie pamäťových schopností, predstavivosti a zároveň je to zábavná forma ako stráviť nielen dlhé zimné večery. Navyše po poskladaní sa dajú puzzle zlepiť a zavesiť na stenu, či nástenku ako pekný obrázok, alebo znova rozložiť a uložiť do krabičky. Pexeso je tradičná hra, ktorá sa teší obľube detí dlhé roky. Hrou s pexesom si upevňujú a trénujú vizuálnu pamäť a hrou s dominom je vždy veľká zábava. Je to skvelý set Educa je španielska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu logických hračiek, vzdelávacích hier či puzzle.

SuperPack Frozen - Ľadové kráľovstvo je kvalitný európsky výrobok spĺňajúci všetky bezpečnostné a kvalitatívne kritériá. Hry sú vhodné pre všetky deti od 3 rokov. Či už chlapec alebo dievča, každý fanúšik Frozen sa tomuto darčeku poteší. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery32*24 cm
Rozmery balenia41*29*5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.