Puzzle 3D Sculpture Hviezdne vojny Yoda Educa 160 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých socha Yoda sú puzzle pre deti alebo zberateľov od španielskeho výrobcu Educa s motívom z filmu Star Wars, má spolu 160 kusov dielikov, s ktorými sa dobre manipuluje. Puzzle Sculpture - Star Wars Yoda je určené pre priaznivcov puzzle, ktorých neohraničuje vek a ani pohlavie. Poteší najmä náročnejších fanúšikov skladačiek, pretože puzzle je 3D a keď ho poskladáte, budete mať pocit, že pred vami stojí reálna socha veľmajstra rádu JediPuzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami.

Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle.  Puzzle 3D s motívom Sculpture - Star Wars Yoda môže byť skvelým darčekom pre všetkých milovníkov tejto filmovej ságy a science fiction. Veľkosť sochy po poskladaní je 22*14*22 cm. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 rokov
PôvodSpain
Rozmery22*14*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle160
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné