Puzzle 3D Sculpture Hviezdne vojny Darth Vader Educa 160 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých Darth Vader z filmu Star Wars sú puzzle pre deti alebo zberateľov od španielskeho výrobcu Educa. Puzzle 3D s motívom Sculpture - Star Wars Darth Vader môže byť skvelým darčekom pre všetkých milovníkov tejto filmovej ságy a science fiction. 3D puzzle má spolu 160 kusov dielikov, s ktorými sa dobre manipuluje. Puzzle Sculpture - Star Wars Darth Vader je určené pre priaznivcov puzzle, ktorých neohraničuje vek a ani pohlavie. Poteší najmä náročnejších fanúšikov skladačiek, pretože puzzle je 3D a keď ho poskladáte, budete mať pocit, že pred vami stojí reálna socha temného lorda Darth Vadera .

Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle. Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami. Veľkosť sochy po poskladaní je 22*14*22 cm. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 rokov
PôvodSpain
Rozmery22*14*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia37*27*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle160
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné