Puzzle Genuine St. Moritz White Turf Final Educa 1500 dielov

Popis produktu

Puzzle pre deti i dospelých s motívom Genuine St. Moritz White Turf Final. Motív týchto puzzle sú preteky na koni. Dostihy White Turf sa prvýkrát konali už v roku 1907. Toto veľkolepé podujatie sa uskutočňuje na zamrznutom jazere vo švajčiarskom St. Moritzi. Pri príležitosti tohto zaujímavého dostihového eventu, ktorý sa koná vždy počas troch po sebe nasledujúcich nedieľ, vyrastie na ľade „Stanové mesto" s rozlohou až 130 000 m2. V tomto „zimnom komplexe" sa nachádzajú hlavné tribúny a nespočetné množstvo priestorov, ale aj stánkov s občerstvením či suvenírmi. Balenie puzzle obsahuje 1500 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok.

Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené časťami obrázka. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Súčasťou balenia je aj špeciálne lepidlo Fix Puzzle, ktorým sa dajú puzzle pre deti i dospelých po poskladaní zafixovať a zavesiť napríklad na stenu. Obrázok je vo veľmi dobrej kvalite, krásnom prevedení, s jasnými a autentickými farbami. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 13 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 85*60 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 13 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery85*60 cm
Rozmery balenia43*30*5,5 cm
Dieliky puzzle1500
Note+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.