Puzzle Soy Luna Disney Educa 2x 500 dielov od 11 rokov

Popis produktu

Detské puzzle Soy Luna Disney sú puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa. Balenie puzzle obsahuje 2x500 dielikov. Puzzle Soy Luna sú vhodné pre dievčatá od 11 rokov. Motív týchto puzzle tvoria hrdinovia televíznej mládežníckej hudobnej komédie, ktorá je u dievčat veľmi obľúbená. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 40*34 cm. Jeden obrázok je zložený z 500 dielikov puzzle a po zložení celého puzzle vzniknú 2 jedinečné obrázky. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia.

 Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom, ktoré je v balení a následne dať do rámiku, zavesiť na stenu a pekne tak skrášliť detskú izbu. Puzzle Soy Luna spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. 

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 11 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.