Puzzle Sixtínska kaplnka Educa 18 000 dielov od 15 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti a dospelých s motívom Sistine Chapel. Motív týchto puzzle je panoramatický obrázok (vo výške dospelej osoby) Sixtínskej kaplnky, konkrétne bohato zdobeného stropu tejto kaplnky. Balenie puzzle obsahuje 18000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden veľký obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami, s najrôznejšími motívmi, akými sú slávne obrazy, scenérie, fotografie zvierat či vecí, alebo filmové motívy. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie veľkých puzzle je zábavná činnosť, ktorú môže spolu vykonávať aj celá rodina alebo partia priateľov. Puzzle sú populárne po celom svete a priaznivo pôsobia na predstavivosť a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 15 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 321*157 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých. Výhodné pri tejto veľkej skladačke je to, že dieliky sú v krabici balené v sáčkoch, aby sa vám ľahšie skladali. Pri tejto skladačke sú 3 balíčky a v každom je 6000 dielikov.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčarodina
Vekod 15 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery321*157 cm
Rozmery balenia57*33*18,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle18000
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.