Puzzle Santoro Gorjuss Hush Little Bunny Educa 300 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Puzzle Santoro Gorjuss Hush Little Bunny s motívom dievčatka Gorjuss so zajačikom od medzinárodne oceňovanej britskej značky Santoro je puzzle pre deti i dospelých. Balenie obsahuje 300 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy – sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle vytvoria jedinečný obrázok dievčatka Gorjuss so zajačikom. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 8 rokov.

Puzzle môžete opakovane skladať, rozkladať alebo po zložení zafixovať špeciálnym lepidlom a hotový obrázok zavesiť napríklad na stenu. Obrázok je vo veľmi dobrej kvalite, krásnom prevedení, s jasnými a autentickými farbami. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Veľkosť obrázku po poskladaní je 40*28 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať, že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle300
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.