Puzzle pre najmenších Baby Educa Zvieratká vo vlaku od 24 mes

Popis produktu

Detské puzzle Baby Educa Zvieratká vo vlaku predstavujú krásnu skladačku s motívom zvieratiek vo vlaku. Deti od 24 mesiacov spoznávajú zvieratká, ktoré cestujú vlakom a zabávajú sa. V balení skladačky je spolu 14 dielikov puzzle, z ktorých sa dá poskladať 4 zvieratká vo vlaku - dva z 3 dielikov a dva zo 4 dielikov. Deti sa pri skladaní puzzle nielen zabavia, ale aj sa niečo nové naučia.

Puzzle pre najmenšie deti po poskladaní tvoria 4 farebné obrázky nepravidelných tvarov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy a sú bezpečné pre deti i dospelých. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky.

Detská hra s puzzle rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí. Deti sa učia koncentrovať, vnímať detaily a rozvíja sa ich jemná motorika. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 24 mesiacov. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle5+3+4+4+3
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.