Puzzle Disney Príšerky s.r.o. Educa 2x 48 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom Príšerky s. r. o. Motív týchto puzzle je obľúbený animovaný film o príšerkách Príšerky s. r. o., kde spoznávame hlavných hrdinov ako vychýrených strašiakov malých detí. No nastane delikátny problém, ktorý nikto nečakal, a oni dvaja ho musia odstrániť. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 5 - 6 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cmPuzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti.

Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Balenie puzzle obsahuje 96 dielikov, po 48 dielikov pre oba obrázky. Puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28*20 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle96
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.