Puzzle Fanboy & Chum Chum Educa 200 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Detská skladačka Fanboy & Chum Chum tvorí nádherné farebné puzzle pre chlapcov aj dievčatá, ktoré má rozprávkový motív. Balenie puzzle obsahuje 200 dielikov. Puzzle je výborným darčekom pre všetky deti od 6 rokov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný a odolný. Puzzle po poskladaní tvoria pekný obrázok z rozprávky Fanboy & Chum Chum. Skladanie puzzle je skvelá aktivita pre celú rodinu, ktorá môže pri skladaní pekných obrázkov stráviť príjemné chvíle. Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť. V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciutrpezlivosť.

Veľkosť obrázka po poskladaní je 40*28 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi bola veľmi ľahká a jednoduchá. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový rozprávkový obraz. Výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý vyniká vo výrobe rôznorodých puzzle a náučných hier pre všetky vekové kategórie.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle200
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.