Puzzle Blaze Educa 2x48 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Detské puzzle Educa s motívom obľúbených terénnych áut z animovanej rozprávky Blaze od španielskeho výrobcu Educa sú krásne puzzle pre všetkých chlapcov od 5 rokov. Balenie obsahuje 2x48 dielov, z ktorých si deti poskladajú dva skvelé obrázky. Motív týchto puzzle sú pestrofarebné obrázky s vyobrazením terénneho monster auta Blaze, ktoré možno pôsobí hrozivo, ale má dobré srdce a je odvážne. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a po poskladaní vytvoria detailné a celistvé obrázky.

Veľkosť jedného obrázka po poskladaní je 28*20 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto zhotovené obrázky skrášlia každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier nielen pre deti.

Puzzle Blaze spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28*20 cm
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle2x48
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.