Drevené kocky farma Picture Cube Farm Eichhorn 9 kociek so 6 motívmi zvieratiek od 24 mes

Popis produktu

Drevené puzzle kocky Picture Cube Farm od nemeckej značky Eichhorn potešia všetkých chlapcov a dievčatá už od 24 mesiacov. Didaktická 9-dielna súprava kociek obsahuje 6 rôznych motívov, vďaka ktorým sa dieťa môže tešiť na obrázok zajačika, kohútika, ovečky, koníka, kravičky a prasiatka. Pri skladaní si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Pestrofarebné kocky vnesú do detskej izbičky tvorivú a radostnú atmosféru. Sú vyrobené z prvotriedneho dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita didaktických kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť, učia sa rozlišovať nové tvary a farby. Nadčasové kocky umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám prvotriedne drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • sada 9 drevených kociek
  • 6 motívov zvieratiek
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecká značka Eichhorn
  • vhodné od 24 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery10,5*10,5 cm
Rozmery balenia4*11*11 cm
Hmotnosť219 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.