Puzzle Peppa Pig Educa 2x 48 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Detské puzzle Educa s motívom prasiatka Peppa Pig sú obľúbené puzzle vhodné pre deti od 5 rokov. Balenie obsahuje 2x48 dielikov. Všetky dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria farebný, celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 28x20 cm. Veľkosť jednotlivých dielikov puzzle je vyrobená tak, aby sa s nimi ľahko a jednoducho manipulovalo. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle predstavuje skvelú zábavu už dlhé roky a venujú sa jej deti aj dospelí po celom svete.

Puzzle rozvíjajú detskú fantáziu, predstavivosť, jemnú motoriku a dieťa získava zmysel pre detail, takisto sa vie lepšie sústrediť. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku, zavesiť na stenu a dokážu vytvoriť pekný interiérový doplnok. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle Peppa Pig spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy kladené na výrobu hračiek, takže sú pre deti celkom bezpečné.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.