Puzzle Paris&London Apanona Children's Villages Educa 2x48 dielov (na charitu)

Popis produktu

Detské puzzle od Educa s motívom veľkomiest Paríža Londýna sú výborné puzzle vhodné pre všetky deti od 6 rokov. Balenie rozprávkových puzzle obsahuje 2x48 dielov puzzle, s ktorými si deti užijú veľa zábavy. Jednotlivé diely puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý sa vyznačuje pevnosťou a odolnosťou. Veľkosť obrázka po zložení všetkých dielikov je 28*20 cm. Jednotlivé dieliky puzzle sú prispôsobené pre deti, takže sa im bude s nimi ľahko manipulovať pri skladaní puzzle.

Detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je činnosť vhodná pre každého človeka. Deti, dospelí, ale aj starí rodičia po celom svete, si užívajú skladanie zábavných puzzle. Puzzle slúžia na rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a jemnej motoriky. Dieťa si pri hre rozvíja aj zmysel pre koncentráciu a detail. Pri hre s viacerými deťmi alebo rodičmi prichádza aj k zlepšovaniu sociálnych vzťahov. Španielska spoločnosť Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle Paris & London spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy Európskej únie, vďaka ktorým sa zabezpečuje najvyššia kvalita detských hračiek.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28*20 cm
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle96 (48+48)
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.