Puzzle Panorama New York Pop Art Educa 2000 dielov

Popis produktu

Panoramatické puzzle pre deti či dospelých sú puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom New Yorku v štýle Pop Art. Balenie panoramatických puzzle obsahuje 2000 dielikov. Puzzle New York Pop Art sú vhodné od 13 do 99 rokov. Motív týchto puzzle je panoramatický obrázok poskladaný z viacerých obrázkov s motívom mesta New York. Štýlom a farebným prevedením obrázok pripomína umelecký štýl nazvaný Pop Art, ktorý preslávil umelec Andy Warhol. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 96*68 cm.

Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať Fix lepidlom, ktoré je súčasťou balenia, a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto zhotovený panoramatický obrázok skrášli každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

Puzzle New York Pop Art spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 13 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery96*68 cm
Rozmery balenia43*30*5,5 cm
Dieliky puzzle2000
Note+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.