Puzzle Panorama Central Park, New York Educa 3000 dielov od 15 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom panorámy Central Parku v New Yorku má spolu 3000 kusov dielikov, s ktorými sa dobre manipuluje a výborne do seba pri skladaní zapadajú. Puzzle Central Park New York s nespočetným množstvom detailov je určené pre priaznivcov puzzle vo veku od 15 rokov, najmä pre náročnejších fanúšikov skladačiek, pretože pri tomto puzzle sa môžu skutočne vyhrať. Motívom týchto puzzle je obrovská panoráma Central Parku z vtáčej perspektívy, ktorá určite nesmie chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Obraz na puzzle zachytáva Central Park zhora. Nechýba na ňom slávne jazierko uprostred parku, ba ani mrakodrapy, ktoré park v New Yorku obklopujú.

Milovníci či zberatelia puzzle s motívmi máp či panorám určite ocenia vo svojej zbierke aj tieto puzzle panorama Central Park New York. Ponorte sa vďaka tomuto detailnému puzzle do skladania, z ktorého vás bude možné len ťažko vytrhnúť a precvičte si tak svoj zmysel pre detail a koncentráciu. Balenie puzzle obsahuje 3000 dielikov, ktoré po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. S jednotlivými dielikmi puzzle sa dobre manipuluje a jednoducho sa skladajú. Zložené puzzle pre deti i dospelých je možné rozložiť a po nejakom čase opäť poskladať, alebo ich zlepiť špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku.

Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami. Puzzle s motívom panorama Central Park - New York môže byť skvelým darčekom aj pre zberateľov máp či panorám, či náročných priaznivcov puzzle. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladčiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 15 rokov.

Veľkosť obrázku po poskladaní je 144*68 cm. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 15 rokov
PôvodSpain
Rozmery144*68 cm
Rozmery balenia46*32*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle3000
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné