Puzzle Palace Pets SuperPack 4 v 1 Educa 2x puzzle, pexeso a domino, progresívne

Popis produktu

Super balík spoločenských hier Palácoví domáci miláčikovia je od španielskeho výrobcu Educa. Obsahuje tri rôzne hry s motívmi krásnych princezien a domácich zvieratiek, ktoré sa budú páčiť hlavne dievčatám. Set spoločenských hier obsahuje 2 x puzzle po 25 dielikov, jedno domino a jednu sadu kvalitného pexesa. Jednotlivé časti tejto súpravy spoločenských hier sú z tých najkvalitnejších materiálov s vysokou odolnosťou a trvácnou potlačou, ktorá sa neošúcha ani po dlhšom používaní.

Hra je určená pre deti od 3 rokov. Obľúbené detské logické hry - puzzle, domino a pexeso - majú veľmi jednoduché pravidlá a dieťa veľmi zábavným spôsobom učia logicky myslieť - hra s takouto hračkou zlepšuje pozornosť, pamäť a u menších detí pomáha rozvíjať aj jemnú motoriku. Spoločenské hry sú ideálnou hračkou do domácej pohody, keď je vonku škaredé počasie, alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode.

Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii detské spoločenské hry. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery32*24 cm
Rozmery balenia41*29*5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.