Puzzle Pac-Man Educa 2x 100 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle Pac-Man sú puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom hrdinov a bojovníkov zo seriálu Pac-Man. Balenie puzzle obsahuje 2x100 dielikov, z ktorých sa dajú zložiť dva samostatné obrázky. Puzzle Pac-Man sú vhodné pre vekovú kategóriu od 5 rokov. Motív týchto puzzle sú scény s vyobrazením Pac-Mana, známeho z legendárnej hernej série, a jeho priateľov - na oboch obrázkoch sú znázornené postavičky z animovaného seriálu Pac-Man.

Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného, odolného kartónu a po poskladaní puzzle vytvoria detailné a celistvé obrázky. Veľkosť jedného obrázka je 40x28 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia.

Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto pripravené obrázky skrášlia každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier nielen pre deti. Puzzle Pac-Man spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle200
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.