Puzzle Omaľovánky Jungle Safari Educa 300 dielov a Fix lepidlo od 9 rokov

Popis produktu

Balenie puzzle pre deti aj dospelých s motívom Jungle Safari má síce iba 300 dielikov, ale dá zabrať aj expertom v skladaní puzzle. Po poskladaní dostane každý nadšenec puzzle obrázok s motívom antistresovej omaľovánky, Tieto originálne puzzle nesmú chýbať v zbierke žiadneho zberateľa a priaznivca skladačiek puzzle. Nevymaľované listy a kvety sa na puzzle striedajú s tými vymaľovanými. Motív farebného vtáčikamotýlika a kvetov poteší najmä všetky ženy a dievčatá, no poskladať si ho môžu všetci od 11 rokov.

Po poskladaní všetkých puzzle dostanete obrázok antistresovej omaľovánky, ktoré pozná celý svet. Ide o krásny obrázok vtáčika, ktorý pripomína sčasti vymaľovaný obrázok. Puzzle si po poskladaní môžete zafixovať špeciálnym lepidlom Fix Puzzle, zarámovať a zavesiť napríklad na stenu vášho príbytku, kde sa bude obrázok najviac vynímať. Balenie puzzle obsahuje spolu 300 dielikov, z ktorých si poskladáte nádherný obrázok. Puzzle pre deti aj dospelých sú vyrobené z kvalitného materiálu. S jednotlivými dielikmi puzzle sa dobre manipuluje a jednoducho sa skladajú.

Puzzle Educa môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami. Puzzle s motívom omaľovánok Doodle Art môžu byť skvelým darčekom aj pre zberateľov puzzle a milovníkov omaľovánok. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času, ktoré môžete absolvovať aj s celou rodinou. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 11 rokov.

Veľkosť obrázku po poskladaní je 48*34 cm. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava zadarmo SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 9 rokov
PôvodSpain
Rozmery48*34 cm
Rozmery balenia34*24*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle300
Poznámka+ Fix Puzzle
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha